11. 10 . 2021 - Spuštění E- shopu

dnešním dnes jsme spustili E -shop s našimi originálními výrobky, publikacemi, mapami. Najdete jej v záložce  E-shop.

V sobotu 4.9. 2021 bylo vernisáží slavnostně zahájeno otevření Muzea Ostrov lidových krojů. Proběhl zde také křest knihy "Atlas lidových krojů České republiky", kterou muzeum vydalo ve třech jazykových mutacích. Knihu si můžete zakoupit přímo v muzeu nebo později na našem eshopu, který je v přípravách.  A mnoho dalších upomínkových předmětů, jako je například unikátní mapa krojových oblastí České republiky, pexeso s malovanými krojovanými postavami, trička s folklórním motivem, vaky, turistické známky, magnetky, látkové předměty s folklórními motivy a mnoho dalších. Mnohokráte děkujeme všem za účast ! Těšíme se na vaši návštěvu.
MOLK

Přečtěte si článek a další fotografie z otevření Muzea lidových krojů v Kutnohorském deníku.